מכונת צינור PP Slient
מכונת צינור PP Slient
פרטי המוצר

מכונות Kaide הוא אחד היצרנים הידועים PP slient צינור מכונת בסין, ואתה בוודאי שווה אחד. . ברוך הבא למכונה שקטה צינור PP הסיטונאי, השתקה צינורות PP, מכונת צינור PP, PP צנרת extruders, PP צנרת ציוד במחיר תחרותי מהמפעל שלנו.

קו צינור ניקוז סופר שקט עמ' מאמץ מיוחד מעוצב גבוה יעיל extruder עבור viscoelastic צליל אקוסטי סופג חומרים PP, כדי להבטיח ההבלטה ביעילות ולשפר את חיי השירות של המתקן.


דגם קו

ScrewDiameter

L/D

היקף הייצור

ProductionSpeed

NominalPower

SJ-65

Ф65/50 מ מ

33/33:1

Ф50 - 110 מ מ

280 ק ג/שעה

128KW

SJ-80

Ф80/65 מ מ

33/33:1

Ф50 - 200 מ מ

450 ק ג/שעה

187KW


ההבלטה שותף ● למות ראש

◎Special עוצב שחול מתכווננת שיתוף למות ראש של הקו השתק צנרת PP הוא שלנו במוצרים שיש עליהם פטנט ייחודי. זה יכול להבטיח במהירות אפילו ללא הפרדות צבע של שלוש שכבות פלסטיק ולקבל העובי האידיאלי, אין צורך לכוונן את מהירות extruder.

● מיוצרים צינור

הפחתת רעש ◎The של הצינור הזה הוא טוב יותר מאשר צינור ברזל יצוק, אפילו בשוק הנוכחי נשלט UPVC צינור הניקוז. מים מקורה נשירה רעש הוא פחות מ 45dB.

◎It יש גם יתרונות, כגון, עמידות גבוהה בפני כיפוף כוח עייפות, התנגדות דפורמציה בטמפרטורה גבוהה, עמידות הזדקנות, ביצועים ייחודיים אחרים, בעקבות

◎Being בשימוש נרחב בנייני משרדים, בתי ספר, מלונות, בנייני מגורים רב קומות, בתי חולים, בתי אבות, את הניקוז של מים בטמפרטורה גבוהה של מקומות ספא, אמבט ועוד.

● מערכת בקרת PLC

מרזב אטומים לרעש ◎The PP עושה קו מאמצת את הדור החדש סימנס PLC המחשב לתכנות מערכת הבקרה, מה יכולה להבטיח את הפקד סינכרונית במהירות גבוהה שורה שלמה ואת andamp שלו יציב; ריצה אמין.

קירה