סיווג של צינור פלסטיק גלי

פלסטיק גלי מקטרת, צבע מגוון, יפה, קל משקל ועמיד, ולא נמצאים בשימוש נרחב בכל תחומי החיים, החלפת המקורי לנדן מתכת מוצרים, הופך ז'קט הרתמה חיווט משמשים על המוצר.
פלסטיק גלי הצינור בשני סוגים אחד הוא אטום לחלוטין, אטומה למים, כגון דלק תחבורת כלי רכב שיגור, גז, מים חימום עם רציף פתלתל המפוח נפוצה אחרת שנועדה להגן על כבל מתפתל, כגון מכשירי הטלפון כרטיס מגנטי, מכונות, צינור גלי נמצאת בתהליך הייצור של המנורה קליפ לתוך תיל.
סיווג של העיתונות ויוצרים
⑴ hydroforming הוא שהמפוח הנפוץ המפוח שיטת ויוצרים הידראולי. באמצעות לחץ הנוזלים בצינור, מלא כסף בצינור ב המגבילה את הטבעת עד מופיע לאורך הזירה להניב תשואה, ואז הדחיסה של הרכבת התחתית עד לאורך הרצוי. השימוש בשיטה זו של קוטר קטן גלי הצינור.
B רול מתגלגל ויוצרים תהליך של המפוח משמש בעיקר עבור עיבוד המפוח גדולה, היא הסתמכות על הסט בגלגול צינור ויוצרים עגול, יחיד גל לגלגל התקן להרכיב מעגלים.
⑶ מכונות הבליטה הרחבה פנימיים המפוח בשימוש צינור שבלונות, אחד-על-ידי התפשטות גלים, לאחר לחץ רולים ויוצרים ושימוש ראשוני בסדר מותאם אישית.
D ריתוך המפוח עבור גל גובה או גל מיוחד המפוח, השימוש רקיעה, ריתוך תהליכים. כאשר הגלים גבוהים כאשר הם לחרוג ממגבלת, התארכות של חומר אינו מאפשר שימוש של כל התהליך או צורה מורכבת, נפרד גל היא קשה מאוד כאשר השימוש ריתוך. זה סוג של המפוח בלחץ בלתי נסבל, לא מתאים מאוד תפרי התפשטות גמיש.