שטוח טפטפת השקיה מכונת צנרת
שטוח טפטפת השקיה מכונת צנרת
פרטי המוצר

Kaide מכונות הוא אחד הידועים שטוח טפטפת צינור השקיה יצרני מחשב בסין, ואתה בהחלט שווה שיש אחד. ברוכים הבאים חקירה טפטפת קלטת השקייה קלטת, טפטוף השקיה ציוד קלטת, שטוח טפטוף השקיה מכונה, שטוח טפטוף השקיה צמחים, שטוח טפטפת השקיה קווי צינור במחיר תחרותי מ KAIDE.

זה בטפטוף שטוח השקיה קו הייצור הוא פיתח נוסף מיוצרים, אופטימיזציה של כל הטכנולוגיה של אלפי שלנו במהירות גבוהה & קו ייצור מרוכבים צינור, סופג את הטכנולוגיה המתקדמת של ציוד ברמה עולמית. הוא מנהיג עם מהירות הגבוהה ביותר, אוטומציה מלאה, יציבות יוצאת דופן.


דֶגֶם

אקסטרודר

הפקה
מְהִירוּת

הזדהות זיהוי
מְהִירוּת

עובי קלטת
טווח

חבטות
מְהִירוּת

נָקוּב
כּוֹחַ

KDDG-Ⅱ

SJ-60/36

180m / min

1000-1200pcs / min

0.15-0.6 מ"מ

≤900pcs / min

120KW

KDDG-Ⅲ

SJ-60/36

180m / min

1000-1200pcs / min

0.15-0.9 מ"מ

≤900pcs / min

125KW

KDDG-Ⅳ

SJ-60/36

180m / min

1000-1300pcs / min

0.15-1.2 מ"מ

≤900pcs / min

145KW

מערכת בקרה


◎ מתקדם סימנס מערכת בקרת PCC הוחל לתוך זה שטוח טפטוף קו השקיה line.KAIDE הוא manufactuere רק בסין, אשר בהצלחה לאמץ מערכת שליטה כזו.

◎ פונקציות חכמות של מערכת זו, כגון שליטה בכל שורה סינכרון ללא כל סטייה. מהירות מגע אחת הגדלת או הפחתת שליטה, בקרת טמפרטורה גבוהה וכו ', יכול להבטיח את הפעולה אמין ונוח של הקו.


● מערכת Gravimeter

◎ מערכת שליטה מדויקת גבוהה של משקל צינור למטר מוחל בקו זה השקיה שטוחה השקיה. מכשיר כזה יהיה להאכיל חומר בדיוק על פי המשקל למטר ואת מהירות שינוי הקו; כדי לקבל בקרת משקל מדויק גרם של צינור המיוצר. אשר יכול לקצר את זמן ההתחלה ולשמור חומרי גלם.

● מערכת מיון המיכלים

◎ רוב טכנולוגיות איתור מתקדמות מוחלים, כגון מכשיר זיהוי לייזר ננו ו דריפר נגד כיוון דחייה המכשיר, הבטחת טפטפות בייצור הם 100% מוסמך.

◎ מיץ מהירות מיון: 1100pcs / min


● מכונת כיבוי ואחיזה

◎ מכונת ה - haul-off הדו-שלבית של מכונת השקיה זו מטפטפת על-ידי בקרת סרוו, וניתן להתאים את מהירות הגרירה לסירוגין בהתאם לדרישות הייצור, עם משיכה יציבה ואמינה, רעש נמוך.

מכונת ניקוב

זה צינור השקיה טפטוף מצויד מערכת עיוור עיוור מקוון גילוי, פעם המערכת מזהה את הצינור לא אגרופים, זה יהיה לחתוך את הצינור באופן אוטומטי, בינתיים לשנות את מיקום העבודה סלילה, ולדווח על תנאי צינור פסולת בזמן.


● מכונת סלילה אוטומטית

◎ מכונת סלילה אוטומטית מונעת על ידי מנוע סרוו ונשלטת על ידי מערכת SIEMENS PLC.

◎ יישום של סרוו חוצה ומערכת בקרת מתח זה שטוח טפטוף קו השקיה, יכול להבטיח את מצב סינכרון גבוהה של מהירות מתפתל מהירות הקו, מה שהופך סלילי מפותל אפילו מסודר.

◎ במהלך ההפקה, המחול יכול לחתוך צינורות ולשנות סלילים באופן אוטומטי על פי אורך ההגדרה. וגם תג אורך ההדפסה של כל סליל.


KAIDE טפטוף השקיה מכונת (עגול & שטוח). PDF


קירה