עלינו

Kaide פלסטיק מכונות ושות 'בע"מ יש יותר מ 20 שנות ניסיון של מכונות פלסטיק שחול צינור, במיוחד עבור קו ייצור צינור מהיר צינור קו ייצור מרוכבים צינור.


בשעה מטרות "צריכת אנרגיה יעילה גבוהה, צריכת אנרגיה נמוכה", החל משנת 2001, צוות מו"פ של KAIDE החברה התמקדה על מחקרים של קו ייצור מהיר צינור פלסטיק, הצטרף ידיים עם Prefessor וו, מ בייג 'ין כימית האוניברסיטה, פיתחה בהצלחה את הראשון מהירות גבוהה PPR צינור ייצור קו בשנת 2003 השנה, הוא ציון דרך בהיסטוריה של KAIDE, ו aslo הביא השפעה ענקית על שדות מכונות פלסטיק בסין.

בעקבות מגמה זו, עם תמיכה בטכנולוגיה של בייג 'ין כימית האוניברסיטה, במהירות גבוהה PEX-B צינור הצינור, מהירות גבוהה PE-RT צינור צינור, במהירות גבוהה glassfiber PPR צינור מחשב, מהירות גבוהה טפטפת צינור השקיה המכונה הושקו ברציפות. בינתיים, KAIDE הוא המפעל ealiest שחקר את הטכנולוגיה שחול של צינור חמצן מחייב EVOH צינור בסין, עכשיו הבעלים של הטכנולוגיה הבשילה ביותר של חומרי גלם מורכבים extruded. במהלך תהליך זה, KAIDE יש שפע של פטנטים המצאה הלאומית.

והוא הוענק כמו מתקדם Enterprise, National מכובד Engerprises, טכנולוגיה תרומות פרסים, טכנולוגיה גבוהה Enterprises, ארגונים זכאים, וכו '.

KAIDE גם הקדיש את עצמו כדי לחקור multilayer מרוכבים צינור שחול מחשב, כגון 3 שכבות Glassfiber PPR צינור מחשב, 3 או 5 שכבות PE-XB / EVOH צינור מחשב, 3 או 5 שכבות PE-RT צינור מכונת, 5 שכבות אלומיניום פלסטיק צינור מכונת ( צינור pex-al-pex צינור, pe-al-pe צינור צינור, צינור אל-pert צינור, ppr-al-ppr מכונת צינור), כבר להיות יצרנית מובילה של צינור מרוכב ביצוע מכונה בסין.


עכשיו, סדרת קו צינור של KAIDE כרוכה:

קומה חימום צינור Machi ne ( PEX-B צינור מכונת / PE-RT צינור צינור / Pex-al-Pex צינור צינור) ;

● מים צינור צינור ( Glassfiber PPR צינור צינור , PB צינור צינור , EVOH צינור קו , וכו ');

● השקייה צינור צנרת ( שטוח טפטפות השקיה מכונת צנרת , סיבוב השקיה השקיה מכונת צנרת );

  Microduct HDPE סיליקון Core צינור מכונת עבור סיבים אופטיים סיבים;

קוטר גדול צינור HDPE צינור הייצור

LDPE מים טיהור צינור ייצור קו

● מכונת ייצור צינורות רפואיות

המכונות יוצאו למדינות רבות, כגון: רוסיה, ארה"ב, קוריאה, אלג'יריה, מצרים, איראן, יפן, קירגיזסטן, קפריסין, מרוקו, אוקראינה, מקסיקו, אסטוניה, ערב הסעודית, אוזבקיסטן, וכו ', אשר צברה מוניטין רב מלקוחות.

 

KAIDE של צוות מקצועי מו"פ, מתרכזים ברציפות על אופטימיזציה של הטכנולוגיה כדי לשמור על מעמד מוביל. כל התהליך של ייצור מכונות הוא תחת בקרת איכות גבוהה. מ רכש חומרי גלם, כדי ייצור רכיבים, ולאחר מכן לבדוק את הריצה של הקו, כל נקודה יש לנו בקשה איכות קפדנית, כדי לוודא כי מוצר באיכות גבוהה תימסר ללקוח; אנו משתפים פעולה עם ארגונים ידועים עבור כמה חלקים חשמליים, כגון: ABB, סימנס, שניידר, Autonics, SMC, דלתא, ORMON, Eurotherm, PAKER, וכו '